Únor 2008

hlasuj ve fotosoutěži

27. února 2008 v 10:20 | Dominga14 |  Prostě články
Ahojky hlasujte prosím ve fotosoutěži.Dikec

Channing Tatum

20. února 2008 v 19:31 | Dominga14 |  Slavní

Channing Tatum

herec

Datum narození: 26.04.1980 Místo narození: Cullman, Alabama, USA Znamení: Býk
Průlomovým rokem Channinga Tatuma se stal rok 2006. Na začátku roku přišlo dobové drama A Guide to Recognizing Your Saints (2006, r. Dito Montiel), které bylo promítáno na Filmovém Festivalu Sundance a které přineslo Tatumovi bouřlivé ohlasy na jeho roli. V létě Tatum zazářil ve snímku Super náhradník (She's The Man, 2006, r. Andy Fickman) inspirovaném Shakespearovou Dvanáctou nocí. Ve stejném roce ztvárnil postavu Tylera, tanečníka, který se kvůli potížím se zákonem dostane do Marylandské školy umění na veřejně prospěšné práce ve snímku Let's Dance (režie Anne Fletcher) Channing Tatum se narodil v Alabamě a vyrostl na Floridě.

Super náhradník

20. února 2008 v 19:20 | Dominga14 |  Filmy
Středoškolačka Viola je nadšená hráčka fotbalu a udělá pro něj cokoliv!
Dokáže využít i to, že její dvojče, bratr Sebastian, nenastoupí do školy a nemůže se tak zúčastnit fot-balového turnaje. Neváhá ani minutu a rozhodne se za něj přestrojit. Tato hra se jí úspěšně daří až do okam-žiku, kdy se zamiluje do spolu-bydlícího Duka. Ten ale touží po její atraktivní kamarádce Olivii. Situace se ještě více zašmodrchá, když se do školy nečekaně vrátí pravý Sebastian.
Super náhradník je od začátku do konce nabitý břitkým humorem, komickými situacemi a spoustou bláznivých nápadů. Lepší než si myslíte!