Červen 2007

Super hry

27. června 2007 v 19:37 Prostě články
Tady jsou odkazy na nějaký online hry zadarmo!!
ta první se týká rytířůsvětla a temnoty,ta druhá vlkodlaků a upírů a ta třetí gladiátorů,ta poslední je taky o vlkodlacích a upírech
Tak se přihlašte a hrajte moje přezdívka tam je PINKWOLF

Videoklipy novinky

24. června 2007 v 10:02 | Dominga14 |  Super videa
Red Hot Chili Peppers Hump De Bump
Enrique Iglesias - Do You Know (Ping Pong Song) Music Video
Pink- Dear Mr President - Live
Mika Grace Kelly
gwen stefani - 4 in the morning
Aneta Langerová - Malá mořská víla (videoklip)
Maroon 5 - Makes Me Wonder Full Video


Vítěz soutěže o nej blog

17. června 2007 v 15:29 | Dominga14 |  Soutěž o nej blog
A jasným vítězem se stala LINDA s jejím blogem www.sulamit.blog.cz
A tady má diplomek:


Hory mají oči 2

7. června 2007 v 17:01 | Dominga14 |  Filmy
HORY MAJÍ OČI 2
Pokračování úspěšného hororu Hory mají oči vypráví o skupince amerických vojáků, která je v poušti napadena zmutovanými kanibaly. Ačkoli se může zpočátku zdát, že mariňáci budou mít oproti obyčejné rodince mnohonásobnou výhodu, není tomu tak. Kanibalů je víc, jsou chytřejší a navíc je kupředu žene zběsilá motivace. Vždyť právě kvůli americké armádě se z nich stalo to čím momentálně jsou.

Po zkušeném Alexandru Ajovi se režie chopil debutující němec Martin Weisz, který slibuje mnohem akčnější a krvavější podívanou. Jistou zárukou kvality se tak stává jméno scénáristy, veterána hororového žánru, Wese Cravena, jenž na scénáři pracuje spolu se svým synem, o němž tvrdí, že má hlavu plnou nových a neotřelých nápadů, které dokáží spolehlivě vyděsit i toho nejotrlejšího diváka. The Hills Have Eyes II se tak s mnoha esy v rukávu stává jedním z nejočekávanějších hororových snímků příštího roku.
Fotografie:
Nějaký ukázkový video:

Lets dance

7. června 2007 v 16:50 | Dominga14 |  Filmy
Lets Dance film. Každý si zaslouží šanci následovat své sny, ale někteří lidé mají jen jednu šanci. Tyler Gage je rebel na špatné straně Baltimoru, který má však sen, že se jednoho dne odtud dostane. Nora je prvotřídní prima balerína, která navštěvuje v Baltimoru ultra-elitní Marylandskou školu umění, a jediná věc, která stojí v cestě její jasně zářivé budoucnosti, je najít skvělého tanečního partnera pro své vystoupení. Když se Tyler kvůli potížím se zákonem dostane do Marylandské školy umění na veřejně prospěšné práce, je pro všechny jen drzým outsiderem. Jeho taneční nadání se však nezapře a Nora zjistí, že v tomto drsném klukovi je něco víc. Podaří se oběma realizovat své sny? A co láska? Nezkomplikuje jim životy?
Fotografie:

Klipy

6. června 2007 v 18:09 | Dominga14 |  Super videa