Květen 2007

Fotografie

13. května 2007 v 14:52 | ????? |  Bailando
Bailando: Sázka na ňadra a na hýždě!
Kliknutím zobrazíte větší formát - Zdeněk Podhůrský s Lenkou Sekaninovou, 4.5.2007Kliknutím zobrazíte větší formát - Jana Paulová a Zdeněk Fiala, 4.5.2007Kliknutím zobrazíte větší formát - Lucie Borhyová a Petr Pik, 4.5.2007Kliknutím zobrazíte větší formát - Iva Kubelková, 4.5.2007Kliknutím zobrazíte větší formát - Adéla Gondíková a Daniel Šnajdr, 4.5.2007Kliknutím zobrazíte větší formát - Richard Tesařík a Lada Kománková, 4.5.2007Kliknutím zobrazíte větší formát - Adéla Gondíková a Daniel Šnajdr, 4.5.2007Kliknutím zobrazíte větší formát - Tomáš Krejčíř a Jana Gonsiorová, 4.5.2007Kliknutím zobrazíte větší formát - Tomáš Krejčíř a Jana Gonsiorová, 4.5.2007Kliknutím zobrazíte větší formát - O postup do dalšího kola v pátek bojovali Lucie Borhyová s Petrem Pikem a Zdeněk Podhůrský s Lenkou Sekaninovou, 4.5.2007

Soutěž o nej blog zahájena

13. května 2007 v 14:39 | Dominga14 |  Soutěž o nej blog
A máme konečně zahájenou naši soutěž o nej blog!!!!!!!
Tak hlasujte pro své favority!!!
Pravidla:
1.já hlasovat nesmím tak nežebrejte o hlas!!
2.do druhého kola postoupí pouze 6 blogů
3.a do třetího, posledního kola postoupí pouze 3 blogy
4.první kolo končí 20.5.2007
Soutěžící:
1) Basha
2)Misha
3)Dark wolf
4)Monicka
5)Linda
6)Denča
7)Bona
8)Bona 2
9)t´uti
10)tiNNa
11)Arya47
12)mišpule

Přihláška a pravidla

10. května 2007 v 16:23 | Dominga14 |  Soutěž o nej blog
A je tu další soutěž o nej blog,tak se přihlaste:
Tady je pár pravidel:
1)Do komentáře napiš přezdívku+adresu blogu+mejl(povinný)
2)Beru prvních 12 lidiček(konec oznámým já)
3)Hlasy si můžete shánět jakým koliv způsobem.(udělat si reklamu v blogu,přes kamarády....)
4)všem lidičkám kteří postoupí napíšu mejlem kdy soutěž začíná a můžou začít shanět hlasy!!!

Moderátoři

8. května 2007 v 9:43 | Dominga14 |  Bailando

Moderátoři: Dalibor Gondík & Kristina Kloubková

Bailando Dalibor: "Je to nádhera, být přítomen u naprosto mimořádného televizního projektu novodobé historie, a ještě navíc pomoci lidem, kteří pomoc potřebují. Těším se!" Kristina: "Mít možnost si splnit sny je vždy krásné a jsem šťastná, že můžu být součástí projektu, který tuto šanci dává, navíc formou tance, který je celý můj život, a také mým splněným snem."
Dalibor působí už od roku 1994 v divadle ABC. S Otakarem Brouskem ml. zde tvoří ustálenou komediální dvojici, nastudovali i několik rolí, které původně hráli Voskovec a Werich, naposledy v revui Golem. Dalibor se také věnuje své kapele Gondík's Boys a samozřejmě moderování pořadů na TV Nova. Se sestrou Adélou ho vídáme každou neděli v pořadu Rady ptáka loskutáka.
Kristina vystudovala na pražské konzervatoři obor baletní tanec. Poté se objevovala v taneční skupině Uno a mohli jsme ji vidět třeba i v muzikálu Kleopatra. Podílela se na choreografii k filmovému muzikálu Rebelové, zahrála si ve filmu Milenci a vrazi.

Porota

8. května 2007 v 9:42 | Dominga14 |  Bailando

Porota Bailanda představena

BailandoSuper.cz: 20. dubna 2007 startuje na TV Nova velkolepá taneční show, ve které se plní životní sny. Diváci se mohou těšit na příběhy obyčejných lidí, kteří touží splnit přání svým blízkým, pomoci vyřešit jejich starosti, problémy, dát novou šanci nebo dokonce zachránit život. Vítěze určí svým hlasováním diváci, ale velmi důležitou roli sehraje i odborná porota.
Vítěz pořadu Bailando - tančím pro tebe splní sen někomu, kdo to moc potřebuje. Nebude to ale jednoduché, účinkující již týdny tvrdě trénují - ke splnění snu se musejí doslova protančit. Ačkoliv vítěze nakonec určí svým hlasováním televizní diváci, důležitou roli bude mít odborná porota, ve které zasednou: Jozef Bednárik, Jan Bursa, Ing. Petra Kostovčíková a Ing. Josef Prouza.
BailandoJozef Bednárik - režisér, choreograf
V nitranském divadle Andreje Bagara inscenoval více než třicet různých titulů, mezi nimiž zaznamenaly velký ohlas například: Titus Andronikus, Jarní probuzení, Kabaret, Dům Bernardy Alby.
Bratislavská Nová scéna: Evangelium o Marii, Pokrevní bratři, Josef a jeho zázračný plášť, Klec bláznů.
Za inscenaci Fausta a Markétky v opeře Slovenského národního divadla získal cenu kritiky na Edinburském divadelním festivalu. Na úspěch svého Fausta navázal Hoffmanovými povídkami a Donem Quijotem. Dnes jsou na repertoáru bratislavské opery Bednárikovy inscenace Dona Carlose, Dona Giovanniho, Popelky nebo Dcery pluku.
U nás je znám režiemi pro operu a balet Národního divadla. Jeho inscenace opery Romeo a Julie byla na Festivalu hudebního divadla v roce 1995 oceněna tzv. Libuškou jako nejzajímavější operní inscenace. Milovníci muzikálů si oblíbili Draculu, Šumaře na střeše, Rusalku nebo Johanku z Arku.
BailandoJan Bursa - choreograf, tanečník
Tančil v představeních: West Side Story, Nikita a Billiar, Keep Cool, Carmen, Romeo a Julie.
Tancuje od svých pěti let, od devatenácti let spolupracuje s Jiřím Kornem, pro kterého připravuje i choreografii, spolupracoval s taneční skupinou UNO. Své taneční umění si zdokonaloval u předních světových profesorů (G. Hinest, T. Waab, B. Duffy, Savion Glover, L. Robinson). Patří mezi nejvýraznější tanečníky své generace. V touze poznat svět neváhal "vstepovat" do New Yorku, kde poznal jednoho ze svých učitelů - stepaře Saviona Glovera.
BailandoIng. Petra Kostovčíková - tanečnice, trenérka
Mistryně ČR v latinskoamerických tancích
Vicemistryně Německa v latinskoamerických tancích
Vicemistryně světového poháru v latinskoamerických tancích
Finalistka Světových her
Semifinalistka Mistrovství světa a Evropy v latinskoamerických tancích
BailandoIng. Josef Prouza - choreograf
Národní divadlo: Ptákoviny podle Aristofana
Film: Šakalí léta, Pelíšky
Absolvent konzervatoře Společenského tance. Držitel Hlavní ceny Ministerstva kultury (choreografie Jenž padá v zrcadlo), řady cen z festivalů společenského tance a parketových předtančení (např. choreografie Bezcenná slova, Rainstory), a scénického moderního tance (např. Requiem, Vrtěči a točičky, Krajina lásek).

Soutěžící

8. května 2007 v 9:40 | Dominga14 |  Bailando

Soutěžící: Lada Kománková & Richard Tesařík

Wednesday, April 4th, 2007
BailandoLada má v životě štěstí - má hodného manžela a dvě zdravé děti. Její pomoc ale potřebuje sedmiletá Karolínka - kamarádka dětí Lady. Celá vesnice drží Ladě palce. Rozhodla se totiž, že pro Karolínku udělá vše, co je v jejich silách. (more…)

Soutěžící: Lenka Sekaninová & Zdeněk Podhůrský

Wednesday, April 4th, 2007
BailandoLenku a její dvě sestry vychovávala maminka Alena dlouhou dobu sama. I když byly bez finančních prostředků, její tři dcery nikdy nestrádaly, a dokonce jim umožnila, že se mohly věnovat tanci. Teď by to Lenka mamince ráda vrátila zpátky a splnila tentokrát její sen. (more…)

Soutěžící: Zdeněk Fiala & Jana Paulová

Wednesday, April 4th, 2007
BailandoZdeněk by rád zachránil 150 dětí v Domě dětí a mládeže - pokud se totiž dům zavře, "děti skončí na ulici" -tak jako kdysi sám Zdeněk… (more…)

Soutěžící: Ladislava Dolhá & Jiří Mádl

Wednesday, April 4th, 2007
BailandoDvojčata Ladislava a Jitka vždy dělala všechno společně. Myslela si, že je nemůže nic rozdělit. Teď má Jitka velké problémy. Ladislavě je to líto. (more…)

Soutěžící: Jaroslav Molnár & Iva Kubelková

Wednesday, April 4th, 2007
BailandoPolicista Jaroslav Molnár je jako z televizního seriálu. Slouží u Městské policie a opravdu chce pomáhat lidem. Když viděl výzvu v televizi Nova, sám si našel čtrnáctiletou Ivu, které 16 srpna 2006 jediná vteřina změnila život. Teď má její osud v rukou Jaroslav. Je odhodlaný se za Ivu doslova poprat. (more…)

Soutěžící: Jana Gonsiorová & Tomáš Krejčíř

Wednesday, April 4th, 2007
BailandoNa maminku Janu doma čeká její tříletá dcera Adélka. Ta je naprosto odkázaná na její pomoc. Janě je v Praze, kde poctivě trénuje, smutno. Ale je odhodlaná bojovat. Má před sebou totiž naději, že pomůže svému jedinému dítěti. (more…)

Soutěžící: Adéla Gondíková & Daniel Šnajdr

Saturday, March 31st, 2007
BailandoDaniel se s Lenkou poznali před několika lety při sportu. Stali se z nich kamarádi. Teď se dozvěděl, že úspěšná handicapovaná sportovkyně může ochrnout i na horní končetiny. Jenom Dan může její osud zvrátit. (more…)

Soutěžící: Lucie Borhyová & Petr Pik

Saturday, March 31st, 2007
BailandoPetr tančí pro své nejbližší. Celou rodinu překvapilo, že se k něčemu podobnému vůbec rozhodl. To, jestli pomůže svému synovci Danovi, kterému je pouhých 21 měsíců, změní život hlavně jeho sestře. Bez Petrovy pomoci k malému Danovi nepřibude další vytoužené miminko. (more…)

Vaše obrázky

8. května 2007 v 9:34 | Dominga14 |  Prostě články
Máte nějaký srandovní obrázek(klidně z netu) o který by jste se chtěly podělit s ostatnímy??Jestli nějaký takový máte pošlete mi ho na mejl Dominga13@seznam.cz

Skate boty pro Adulu

3. května 2007 v 6:57 | Dominga14 |  Oblečení
Quiksilver Men's Infamous LEQuiksilver Men's Cass