Veronica Mars

17. dubna 2007 v 16:22 | google.cz |  seriály
Veronica Mars
Vlastní většinu města včetně místní střední školy a využijí všechny prostředky k tomu, aby svá tajemství udrželi pod pokličkou. Naneštěstí pro ně však ve městě žije i sedmnáctiletá Veronica Mars, nebojácná a inteligentní dívka, studentka střední školy a zároveň největší postrach pro místní smetánku.
Dříve byla stejná jako většina jejích spolužáků. Procházela se chodbami střední školy ve společnosti krásných a bohatých dětí, které se během spokojeného dospívání připravují na to, jak plynule převezmou bohatství a moc svých rodičů. Ten nejobdivovanější, Duncan Kane, byl její kluk. Vše se ale mělo změnit osudného dne 2. října 2003, kdy byla zavražděna její nejlepší kamarádka Lilly Kaneová. V tu chvíli se dosavadní život Veroniky zhroutil jako domeček z karet. Její otec, místní šerif Keith, označí jako hlavního podezřelého zámožného a vlivného vlastního otce zavražděné. Proti policistovi se vzedme vlna nevole místní smetánky a on záhy přichází o místo, domov i ženu. Veronica je vyloučena ze společnosti svých vrstevníků a přichází i o Duncana Kanea, svého dosavadního přítele a bratra zavražděné kamarádky.
Ale život jde dál a Veronica Mars musí plnit své studijní povinnosti nehledě na všechno špatné, co se jí a její rodině přihodilo. Každý den se ve školních lavicích potkává se svými bývalými kamarády včetně Duncana Kanea, jeho parťáka Logana Echollse a kousavého outsidera Eli Weevil Navarra s jeho motorkářskou bandou. Ale Veronica Mars nemusí být na všechno sama. Má skvělého kamaráda a pomocníka, druháka a věčného psance Wallace Fennela, který sebe i jí dokáže dostat z každé šlamastiky.
Veronica nezahálí ani po večerech. Pomáhá svému otci, který si, poté co byl vyhozen od policie, založil vlastní soukromou detektivní kancelář. Se špičkovým digitálním fotoaparátem, odvahou a intuicí odkrývá jedno tajemství za druhým a stává se skutečným postrachem místních zámožných obyvatel. Ale jeden úkol má pro ní i jejího otce přednost před vším ostatním. Touží odhalit a usvědčit skutečné vrahy své kamarádky Lilly a očistit jméno svého otce Keitha. To, co však čeká na odhalení, má navždy změnit tvář města Neptune...
Hrají
Kristen Bell - Veronica Mars
Percy Daggs III - Wallace Fennel
Teddy Dunn - Duncan Kane
Jason Dohring - Logan Echolls
Francis Capra - Eli "Weevil" Navarro
Enrico Colantoni - Keith Mars
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Niky Niky | 2. června 2007 v 9:28 | Reagovat

tohle byl upa skvělej seriál!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama