Duben 2007

Kirsten Bell

17. dubna 2007 v 17:08 | google.cz |  Slavní
Celé jméno : Kirsten Anne Bell
Datum narození : 18.7.1980
Místo narození : Michigan,USA
Znamení : Rak
Sourozenci : Jody a Saru
Filmografie
Polská svatba, Tak nevyhrožuj, Deepwater, Pulse, Čarodějky za Salemu, Tom Sawyer, Vlasy, Čaroději ze země Oz, Pravidla boje, Veronica Mars.
Veronica Marsová
Veronica patřila kdysi mezi oblíbence, chodila s nejkrásnějším a dost oblíbeným klukem ve škole a byla dcera respektovanéhó šerifa. To vše se změnilo 2. října 2003 - tu noc byla zavražděná její
nejlepší kamarádka Lilly Kaneová. Od té doby se všechno změnilo..
Veronica je hezká, 17-letá holka, která se od ostatních liší pouze tím, že je prostě zvědavá a chce hájit spravedlnost! A taky, né každý má otce "soukromého" detektiva, no ne? =)
Měří pouhých 155 cm ! Jako malá navštěvovala katolickou školu.V mládí studovala na umělecké škole v New Yorku. Poprvé si zahrála v roce 1998 ve filmu Polská svatba. Dále jsem jí mohli vidět v American Dreams, King and Queen of Moonlight bay, Gracie´s choice. Mezi novější filmy patří Spartan z roku 2004, kde si zahrála (po boku Vala Kilmera) dceru prezidenta, která byla unesena. Dál také Reefer Madness : The Movie musical. V nynější době pracuje na filmech Fanboys, Pulse a Roman. Kristen jsem také mohli vidět v seriálech jako je Everwood, Deadwood, The shield a asi nejvíce ji zatím proslavila role Veronicy Mars ve stejnojmenném seriálu. Nyní žije v LA se svým přítelem. Kristen je vegetariánka. Kdyby si měla vybrat nejoblíbenější díl z Veronicy Mars, tak by to bylo 1.04 - Wrath of con. Když se jí v jednom rozhovoru ptali jaké to bylo líbat se poprvé s Jasonem Dohringem v díle Weapons of Class Destruction, tak uvedla, že to bylo divné. Jason je pro ní totiž něco jako bratr. A sama by byla radši proto, aby byla Veronica s Duncanem, protože to byla jeji prvni laska.......

Odložené případy

17. dubna 2007 v 17:03 | google.cz |  seriály
Seriál Odložené případy
Roky - i několik desítek let staré zločiny - nebyly nikdy potrestány a jejich pachatelé doposud úspěšně unikali spravedlnosti. To se má nyní změnit.
Tvrdohlavá a důmyslná detektivka Lilly Rush (Kathryn Morris) se specializuje na případy vražd, které nikdy nebyly vyřešeny a nyní třeba i celé roky leží bez povšimnutí v policejních archivech. Dříve Rush používala svůj přirozený instinkt k řešení aktuálních případů, ale nyní jako zkušená kriminalistka upřela svou pozornost do zdánlivě zapomenuté minulosti. Vyslýchá svědky, jejichž životy se již od doby spáchání zločinu dávno změnily, využívá nejmodernější poznatky vědy, aby našla důkazy a stopy k případům, který kdysi platily za nevyřešitelné. Současně si uvědomuje, jak vážné následky může její počínání mít. Její práce otvírá staré rány a přináší vzruch tam, kde jednou zčeřená voda opět mlčky plyne do zapomnění. Nové šokující okolnosti a hrozba odhalení může podezřelé přimět spáchat další zločin. Když se i Lilly dostane do úzkých, požádá o radu svého učitele a rádce poručíka Johna Stillmana (John Finn) nebo detektiva Willa Jeffriese (Thom Barry), muže s dlouhou služební minulostí, který leckdy dokáže přijít se zdánlivě bezvýznamným a dávno zapomenutým detailem. Nedílnou součástí týmu je i drsný detektiv Nick Vera (Jeremy Ratchford) s osobitými metodami jak dosáhnout přiznání a v neposlední řadě arogantní vyšetřovatel Scott Valens (Danny Pino). Lilly Rush bere své zaměstnání doslova jako poslání a ve své práci nepoleví, dokud i ten poslední viník nebude dopaden a předán spravedlnosti.

Hrají:
Kathryn Morris - detektivka Lilly Rush
Danny Pino - detektiv Scott Valens
John Finn - poručík John Stillman
Jeremy Ratchford - detektiv Nick Vera
Thom Barry - detektiv Will Jeffries
Scénář:
Meredith Stiehm
Produkce:
Jerry Bruckheimer
Jonathan Littman
Meredith Stiehm
Jerry Bruckheimer Television ve spolupráci s CBS Productions a Warner Bros. Television Production Inc.

Chůva k pohledání

17. dubna 2007 v 17:00 | google.cz |  seriály
Komediální seriál USA (1995). Fran Fineová přišla o snoubence i o práci. Náhodou se dostane do domu bohatého vdovce jako chůva jeho tří dětí a všem obrátí život naruby.

Veronica Mars

17. dubna 2007 v 16:22 | google.cz |  seriály
Veronica Mars
Vlastní většinu města včetně místní střední školy a využijí všechny prostředky k tomu, aby svá tajemství udrželi pod pokličkou. Naneštěstí pro ně však ve městě žije i sedmnáctiletá Veronica Mars, nebojácná a inteligentní dívka, studentka střední školy a zároveň největší postrach pro místní smetánku.
Dříve byla stejná jako většina jejích spolužáků. Procházela se chodbami střední školy ve společnosti krásných a bohatých dětí, které se během spokojeného dospívání připravují na to, jak plynule převezmou bohatství a moc svých rodičů. Ten nejobdivovanější, Duncan Kane, byl její kluk. Vše se ale mělo změnit osudného dne 2. října 2003, kdy byla zavražděna její nejlepší kamarádka Lilly Kaneová. V tu chvíli se dosavadní život Veroniky zhroutil jako domeček z karet. Její otec, místní šerif Keith, označí jako hlavního podezřelého zámožného a vlivného vlastního otce zavražděné. Proti policistovi se vzedme vlna nevole místní smetánky a on záhy přichází o místo, domov i ženu. Veronica je vyloučena ze společnosti svých vrstevníků a přichází i o Duncana Kanea, svého dosavadního přítele a bratra zavražděné kamarádky.
Ale život jde dál a Veronica Mars musí plnit své studijní povinnosti nehledě na všechno špatné, co se jí a její rodině přihodilo. Každý den se ve školních lavicích potkává se svými bývalými kamarády včetně Duncana Kanea, jeho parťáka Logana Echollse a kousavého outsidera Eli Weevil Navarra s jeho motorkářskou bandou. Ale Veronica Mars nemusí být na všechno sama. Má skvělého kamaráda a pomocníka, druháka a věčného psance Wallace Fennela, který sebe i jí dokáže dostat z každé šlamastiky.
Veronica nezahálí ani po večerech. Pomáhá svému otci, který si, poté co byl vyhozen od policie, založil vlastní soukromou detektivní kancelář. Se špičkovým digitálním fotoaparátem, odvahou a intuicí odkrývá jedno tajemství za druhým a stává se skutečným postrachem místních zámožných obyvatel. Ale jeden úkol má pro ní i jejího otce přednost před vším ostatním. Touží odhalit a usvědčit skutečné vrahy své kamarádky Lilly a očistit jméno svého otce Keitha. To, co však čeká na odhalení, má navždy změnit tvář města Neptune...
Hrají
Kristen Bell - Veronica Mars
Percy Daggs III - Wallace Fennel
Teddy Dunn - Duncan Kane
Jason Dohring - Logan Echolls
Francis Capra - Eli "Weevil" Navarro
Enrico Colantoni - Keith Mars

Jess Metcalfe

12. dubna 2007 v 17:15 | google.cz |  Slavní
Video s Jassem:http://www.youtube.com/watch?v=5kLqDADCSYA&mode=related&search=
Mladý hollywoodský herec Jesse Metcalfe (29) nechává málokoho chladným. Náctileté dívky si jeho fotky vylepují nad postel, zralé ženy si o něm nechávají zdát ve svých erotických snech a muži všech věkových kategorií na něj žárlí. Svalnatý krasavec s podmanivým pohledem se stává se­xuálním symbolem mladé generace.

Zahradník

Pro většinu televizních diváků u nás je Jesse známý zejména díky roli mladého zahradníčka Johna Rowlanda ze seriálu Zoufalé manželky, který sekal trávu a zároveň obšťastňoval sexbombu Evu Longoriu. Ve skutečnosti se Jesse v showbusinessu pohybuje již od útlého dětství.
Pohledný krasavec, celým jménem John Rowland-Jesse Metcalfe, se narodil 9. února 1978 v Connecticutu ve Spojených státech. Kořeny jeho rodiny sahají do Itálie, Francie a Portugalska.
Během studia na univerzitě Tisch Shool of Arts v New Yorku pracoval jako model pro různé teenagerovské časopisy. V roce 1999 si zahrál ve filmu 44 Minutes: The North Hollywood Shoot-Out a o tři roky později se objevil ve snímku Passions. Ve stejném roce začal hrát v seriálu Smallwile, kde vydržel rok.

Film

Jeho největší hereckou příležitostí je prozatím role v teenagerovské komedii John Tucker musí zemřít, kde hraje namyšleného lovce dívčích kalhotek, který má všechno, nač si jen vzpomene včetně tří krásných přítelkyň.

Hlasité děvče

Ve skutečnosti je ale Jesse úplným opakem svého filmového hrdiny. Nejenže byl na střední škole prý třídním outsiderem, ale ani přelétavost mu není vlastní. Již léta je věrný pohledné zpěvačce ze skupiny Girls Aloud Nadine Coyle.
"V životě bych nedokázal svou holku podvést. Jsem sice herec, ale pokud jsem zamilovaný, tak své holce nedokážu lhát," nechal se jednou slyšet Jesse.
Kromě herectví se pohledný mladík věnuje také hudbě. Řadu let hraje v rockové kapele na elektrickou kytaru, a dokonce také skládá vlastní písně.
"Moje holka musí mít ráda muziku. Je to pro mě hodně důležité," řekl v jednom rozhovoru Jesse. Snad právě proto si vybral přítelkyni v populární dívčí kapele.

Zoufalky

Metcalfe zcela popřel, že by jeho přítelkyně žárlila na jeho filmové partnerky.
"Nadine si uvědomuje, že je to práce, bez ohledu na to, že jsem během filmování Zoufalých manželek prožil celou řadu platonických vztahů," vysvětloval herec.
"Například mezi mnou a Evou Longoriou se utvořilo velmi silné pouto a stali se z nás skvělí přátelé. Hodně mě toho o životě naučila a já jsem jí za to vděčný," dodává herec. Jejich sexuální hrátky v seriálu působily ale velice reálně.
"Eva je obrovská osobnost a troufnu si říct i skvělá herečka. Nejenže scény s ní vypadaly velmi přirozeně, ale opravdu jsme se při tom skvěle bavili. Je s ní opravdu velká legrace."
V další sérii Zoufalých manželek se představitel sexy zahradníka již objevovat nebude. Metcalfe ale stále doufá, že se brzy naskytně další herecká příležitost, kde bude moci víc uplatnit své herecké vlohy a nespoléhat se pouze na svou hezkou tvářičku a vypracovanou postavu.
"Neustále toužím po nějaké komplikovanější postavě. Rád bych si zahrál v nějakém nízkorozpočtovém filmu. Nechtěl bych se zaškatulkovat v rolích hezounů z plakátu," řekl nedávno mladý herec.

Kalhotky

O Metcalfeovi je málo známé, že si libuje v dámském spodním prádle. Na tom by nebylo nic až tak zvlášního, kdyby mladý herec krajkové prádélko nenosil přímo na svém těle. Tato úchylka u něj prý propukla během natáčení již zmiňovaného snímku John Tucker musí zemřít, kde se před kamerou promenádoval v krajkových kalhotkách. Od té doby si prý od své přítelkyně občas sexy prádélko půjčuje a prochází se v něm po jejich domě v Beverly Hills, kde oba žijí.

Kříž

Herec má na zádech vytetovaný velký kříž. Tuto informaci ví jen několik málo skalních fanynek, jelikož mu ho při natáčení Zoufalek maskéři museli schovávat pod silnou vrstvou make-upu. Uvidíme, jestli Jesse v blízké době dostane takovou herecku příležitost, abychom jeho chloubu mohli konečně spatřit. Jesse Metcalfe