Únor 2007

Oznámkuj oblečení Nelly Furtado

28. února 2007 v 18:22 | ????? |  Známkování mody
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
Do komentářů napište číslo obrázku na kterém se vám Nelly líbí nejvíc a proč?

Videoklipy

28. února 2007 v 18:16 | ????? |  Super videa
Videoklip-Akon ft. Eminem-Smack that
Videoklip-Gipsy -Romano hip hop
Videoklip-Nelly Furtado-All good thinks
Videoklip-Akon ft. Snoop Dog-I wanna love you


Výstava vašich zvířátek

27. února 2007 v 18:00 | Dominga14
PŘIPRAVILA JSEM SI PRO VÁS TAKOVOU MALOU VÝSTAVU,DO KTERÉ SI DÁTE OBRÁZEK ZVÍŘETE,KTERÉ CHCETE ZAŘADIT DO VÝSTAVY(MOHOU BÝT I Z INTERNETU)
JEDINOU PODMÍNKOU JE,ŽE KDYŽ UŽ STEJNÝ OBRÁZEK VE VÝSTAVĚ JE NESMÍŠ HO TAM VLOŽIT!!!
VAŠE OBRÁZKY MI POŠLETE NA MEJL Dominga13@seznam.cz A NAPÍŠETE VAŠI PŘEZDÍVKU!!
VÝSTAVU UKONČÍM JÁ AŽ BUDE DOSTATEK ZVÍŘÁTEK!!
PRO ZVÍŘÁTKA MŮŽETE HLASOVAT,TAK ŽE NAPÍŠEŠ ČÍSLO OBRÁZKU DO KOMENTÁŘE!!
HLASOVAT MOHOU POUZE TI KTEŘÍ MAJÍ BLOG.(HLASY KTERÉ NEBUDOU MÍT --WEB-- NEBUDU POČÍTAT
A TEĎ UŽ JE JEN NA VÁS KDO VYHRAJE!!!

Hannibal-zrození

27. února 2007 v 14:47 | ????? |  Filmy

Obsah, děj

Hannibal - Zrození - plakát
"Vstupte do temné mysli Hannibala Lectera."

Dlouho očekávané pokračování kultovní série o neslavně slavném Hannibalu Lecterovi (Mlčení jehňátek, Hannibal, Červený drak), které se tentokrát vrací na úplný začátek. Film se natáčí podle knihy Thomase Harrise, který je autorem všech předchozích slavných předloh.

Druhá světová válka - pokusy o nezávislost východní Evropy podlehly prudkým útokům sovětské nadvlády. V Litvě jednoho kluka připravila válka o oba rodiče a sestru. Děsy, které vytrpěl, potlačuje. Uvězněn v sovětském sirotčinci se vzpírá proti nelítostnému zacházení a bouří se proti krutým pravidlům onoho místa… ON však není obyčejným klukem. ON je mladý HANNIBAL LECTER.

Nový Hannibal se natáčel i v České republice.

Základní informace

Český název: Hannibal - Zrození
Originální název: Hannibal Rising
Česká premiéra: 22. února 2007 (před 5 dny)
Světová premiéra: 9. února 2007 (před 18 dny)
Natočeno: USA 2007
Režie: Peter Webber
Scénář: Thomas Harris
Kamera: Ben Davis
Hudba: Ilan Eshkeri
Hrají: Gaspard Ulliel (Hannibal Lecter), Li Gong (Lady Murasaki), Rhys Ifans (Grutas), Richard Brake (Dortlich), Kevin McKidd (Kolans), Ivan Marevich (Grentz), Marek Vašut (kapitán)
Délka: 117 minut
Žánr: Thriller / Drama
Distributor: SPI

Škola svádění

27. února 2007 v 14:46 | ????? |  Filmy
Škola svádění
Škola zvádzania
School for Scoundrels
Škola svádění - plakát
Nesmělý dopravní policista Roger se přihlásil do supertajného kurzu, který mu má pomoci získat lásku Amandy. Na místě zjišťuje, že cílem kurzu není získat srdce dívky, ale dostat se jí pod sukni. A účel světí prostředky - rozuměj všechny prostředky. Vedoucí kurzu Dr. P (Billy Bob Thornton) používá drsné a někdy i bolestivé metody, které jsou ovšem mimořádně účinné. Partička studentů složená z ťulpasů a nekňubů, co vždycky stáli někde v rohu, najednou zjišťuje, kde byla chyba a proč dostávali neustále košem. Z plachého Rogera se stává lev salónů. Situace se radikálně mění v okamžiku, kdy Dr. P dostane zálusk na Amandu. Nastává nemilosrdný souboj učitele a žáka. Žádná podpásovka není dost podlá a údery se rozdávají výhradně zezadu.

Režisérem filmu je specialista na komedie Todd Phillips (Starsky & Hutch, Road Trip). Rogera hraje nastupující komediální hvězda Jon Heder a Amandu Jacinda Barrett, známá z filmů Poseidon nebo Bridget Jonesová - S rozumem v koncích. Hereckou sestavu doplňují Michael Clarke Duncan, Luis Guzmán a v menší roli i Ben Stiller.

Piríti z Karibiku:Na konci světa

27. února 2007 v 14:37 | ????? |  Filmy
Třetí díl veleúspěšné série.
Elizabeth je unesena orientálním pirátem Sao-Fengem. Mezitím vychází na povrch řada dalších potíží a ještě se musí přichystat další záchranná výprava.
Další informace: S hrdiny se vidíme velmi pravděpodobně naposled. Místo poslední bitvy, kde se kapitán Jack Sparrow, kovář Will a jeho družka Elizabeth utkají se všemi starými známými z jedničky a dvojky - těmi budiž například Norrington, Beckett a Jones, ale nebude samozřejmě chybět ani Barbossa Geoffreyho Rushe a ve dvojce nově do pirátského vesmíru vhozený Stellan Skarsgård alias Bill Turner. Postav tedy bude přehršel a finální boj o Sedm moří vskutku velkolepý. A aby to bylo zakončení se vším všudy, tedy absolutně stylové podle všech žánrových pravidel a diváckých předpokladů, dobro se zlem se utká na duchařské lodi ne náhodou připomínající Titanic. Parní stroj na hýřivé barvy, atraktivní lokace, sympatické postavy a z toho plynoucí popcornový mamon řídí i potřetí Gore Verbinski, šikovný to chlapík, který se díky zprvu nenápadnému remaku Kruhu dostal do hodně výsadního postavení mezi současnou režijní hollywoodskou smetánkou.
Originální název: Pirates of the Caribbean: World's End
Česká premiéra: 31. května 2007
Světová premiéra: 24. května 2007
Natočeno: USA 2007
Režie: Gore Verbinski
Scénář: Terry Rossio, Ted Elliott
Kamera: Dariusz Wolski
Hrají: Johnny Depp (kapitán Jack Sparrow), Orlando Bloom (Will Turner), Keira Knightley (Elizabeth Swannová), Jonathan Pryce (guvernér Weatherby Swann), Bill Nighy (Davy Jones), Yun-Fat Chow (Kapitán Sao Feng), Tom Hollander (lord Cutler Beckett), Jack Davenport (komodor James Norrington), Naomie Harris (Tia Dalma), Stellan Skarsgard (Bill Turner)
Přístupnost: od 12 let
Žánr: Dobrodružný / Akční
Distributor: Falcon

Simpsnovi- obrázky

26. února 2007 v 15:52 | google.cz |  Simpsnovi
Kliknutím na obrázek zavřete oknoKliknutím na obrázek zavřete oknoKliknutím na obrázek zavřete oknoKliknutím na obrázek zavřete oknoKliknutím na obrázek zavřete okno
rodina22.jpg
rodina02.jpg
rodina16.jpg
rodina19.jpg
rodina18.jpg
rodina15.jpg
rodina10.jpg
rodina09.jpg
rodina13.jpg
rodina06.jpg
rodina07.jpg


Ohnivý oceán

26. února 2007 v 15:38 | ????? |  Filmy
Ohnivý oceán (Hidalgo)

O filmu:

USA, 2004, 136 min
Režie: Joe Johnston
V hlavních rolích: Louise Lombard, J.K. Simmons, Omar Sharif, Viggo Mortensen, Malcolm McDowell, Elizabeth Berridge, Sven-Ole Thorsen
Ohnivý oceánNejvyšší šejk, Riyadh (Omar Sharif), pořadatel závodu, se doslechne, že kdesi v Americe žije kovboj, který tvrdí, že jeho kůň je nejrychlejší na stvětě. Proto pošle to Ameriky vyslance, aby tohoto kovboje vyhledal a vyzval k účasti v závodě, kterému se říká Ohnivý ocean. Tímto kovbojem je Frank Hopkins (Viggo Mortensen), kdysi slavný vojenský kurýr a vítěz mnoha vytrvalostních dostihů. Jako poloviční Sioux je však znechucen válkou proti indiánům a živí se jako herec ve Wild West Show a utápí se v alkoholu. Návrh na účast v závodu je pro něj potom šancí z tohoto stereotypu vypadnout.
Ohnivý oceánPotud je to zatím celkem pěkný úvod k dobrodružnému filmu. To co se odehrává potom však film odsouvá do vod laciné konzumní zábavy pro celou rodinu. V první řadě se z filmu stává pohádka, v druhé řadě je zde naprosto nesmyslně vykreslen arabský svět. Kovboj je vlídně přijat šejkem, jeho vlídnost však nesdílí ostatní účastníci závodu. Ti jsou toho názoru, že kdo nevěří v Aláha, nemůže v Ohnivém oceanu startovat. Ale nakonec je odtsartováno. Zatímco ušlechtilí arabští plnokrevníci a jejich jezdci, kteří jsou v poušti doma, postupně ze závodu odpadávají, tlustý strakatý mustang s flegmatickým kovbojem na zádech projíždí písečnou bouří, obratně se vyhýbají tekutým pískům a i když jim je usilováno o život, tak pochopitelně přežijí. Vlastně od momentu, kdy Frank Hopkins kývne na účast v závodu, je naprosto jasné, jak to bude probíhat a jak to dopadne. Polomrtvý kůň je nakonec oživen tancem siuxských duchů a do cíle dojede jako první.
Ohnivý oceánV pořádném rodinném filmu samozřejmě nesmí chybět romantika, takže je zde zápletka se šejkovou dcerou Jazirou (Zuleikha Robinson), která Frankovi stále pomáhá, je vzpurná, odmítá nosit zahalený obličej apod. Společenské vztaky v arabském světě jsou zde vůbec podány tak, jako že se Arabové svých tradicí postupně zříkávají a přizpůsobují se západnímu stylu života. Frank Hopkins se po závodě vrací domů, takže happy-end se šejkovou dcerou se nekoná, protože ten si tvůrci filmu rezervovali pro vítězného mustanga jménem Hidalgo, což je také originální název filmu.

V tom domě straší

26. února 2007 v 15:31 | ????? |  Filmy
V Tom Domě Straší
žánr: animovaný, fantasy, komedie

země: USA

rok : 2006

délka: 91 minut

premiéra: 12.10.2006
V tom domě straší! - Monster HouseDvanáctiletý DJ Walters tráví většinu času přemýšlením o domě starého pana Nebbercrackera na protější straně ulice, se kterým podle jeho názoru rozhodně není něco v pořádku. Svědčí o tom přinejmenším to, že v polorozpadlém domě se neustále záhadně ztrácejí věci - zatoulané basketbalové míče, tříkolky, hračky i domácí zvířata. Co se pak asi muselo stát paní Nebbercrackerové?
Je den před Halloweenem a DJ se se svým kamarádem Chowderem (Buřtem) dostal do ostré hádky s panem Nebbercrackerem - o další míč, který skončil na jeho trávníku a byl záhadně vtažen do útrob starého domu, už nechtějí přijít. Když se pak dům pokusí spolknout i jejich novou kamarádku Jenny a nikdo jim nechce uvěřit, že má určitě něco za lubem, nezbývá jim, než se vydat na vlastní průzkum. O radu požádají jediného člověka na celé planetě, který by mohl aspoň vzdáleně chápat, co se děje - 20letého flákače Skulla (Lebzu). Ten dětem poradí, že jediným způsobem, jak domu zabránit ve spolykání všObrazekeho v dohledu, je zasadit mu ránu přímo do srdce.
Děti usoudí, že srdcem strašidelného domu musí být nepřetržitě živený kotel v jeho sklepě a vymyslí neprůstřelný plán, jak se pomocí důmyslných převleků dostat dovnitř a oheň uhasit.
Jejich odvážný plán však selže a když se dům zvedne ze základů a začne je honit po ulici, musejí sebrat veškerou odvahu, aby sousedství zachránili a znovu z něj udělali bezpečné místo pro všechny koledníky. film

Srandovní obrázky

25. února 2007 v 18:12 | ftipky.cz |  Srandovní obrázky atd.
Holky jsou chytřejší
Holky jsou chytřejší
Opatření proti kuřákům
Opatření proti kuřákům
Pornočasopis pro slepce
Pornočasopis pro slepce
Rodinná pohoda
Robinzonovo foto
Robinzonovo foto
Čínské vodní lyžování
Čínské vodní lyžování
Nelegálně zabarvená okna
Nelegálně zabarvená okna
Jak spoří horních deset tisíc
Listopad
Medicinbal
Japonsko a E-55
Studentský anděl a ďábel
Řekl jsem tu šílenou
Zákazy
Krteček a úroda
Přepaden medvědem


Shakira

25. února 2007 v 13:44 | google.cz |  Slavní
Shakira Isabel Mebarak Ripoll se narodila jako nejmladší dítě z osmi Nidia Ripollové, rozené Kolumbijce a Williamu Mebarakovi původem z Libanonu. Už od malinka si přála být zpěvačkou a již v osmi letech napsala svou první píseň. Od jedenácti let začala hrát na kytaru. V průběhu studia na základní škole potvrdila své nadání vítězstvím v soutěži, kde bylo hlavní disciplínou hraní na kytaru. Na dalších soutěžích, které také vyhrála svým hlasem zapůsobila na mnoho porotců.


Ve třinácti letech získala první nahrávací smlouvu se Sony Music Colombia a vydala debutové album Magia "Magic", které bylo složeno z písní, jež napsala v mezi osmým a třináctým rokem. Album bylo dobře přijato Kolumbijskými posluchači.

Po absolvování základní školy se Shakira rozhodla zasvětit svůj život muzice, natočila druhé album Peligro "Danger", které si získalo značný úspěch. Aby nezanedbala vzdělání, vystudovala střední školu. Její třetí album Pies Descalzos "Barefeet" se stalo obrovským hitem a v následujících letech Shakiře pomohly k obrovskému úspěchu v Latinské Americe, Brazílii a ve Španělsku. Album se v osmi zemích stalo číslem jedna a celkově se prodalo přes 4 milióny kopií. Díky celosvětovému úspěchu alba se Shakira vydala na dvouleté celosvětové turné, na kterém byly všechny koncerty vyprodané.

Její popularita v Brazílii ji donutili vydat remix písní nazpívaných portugalsky pro tamní fanoušky. Mimo zpívání také pronikla na herecké pole, v Kolumbijském seriálu "El Oasisfrom" (1994-1997).

Čtvrté album s názvem "Donde Estan Los Ladrones?" (1998), které produkovala ve spolupráci s Emiliem Stefanem (jejím budoucím manažerem), bylo dalším obrovským úspěchem a učinilo z ní největší hvězdu latinskoamerického pop-rocku. Album se stalo multiplatinovým v USA, Argentině, Kolumbii, Chile, Střední Americe , Mexiku, a platinové ve Španělsku.


Shakira také nafotila několika fotek a poskytla rozhovor v článku "Éra Rockerky" pro časopisy TimeMagazine a Cosmopolitan. Navíce byla jmenována Kolumbijsou vládou poslem dobré vůle a stala se latinským ženským umělcem roku na World Music Awards.


V roce 1999 vydala další album "MTV Unpluggedalbum", o rok později získala ocenění latinskoamerické Grammy Awards. Rok 2001 byl pro Shakiru přelomový, vydala nové album Laundry Service, první album s písničkami v anglickém jazyce. Díky tomuto významnému kroku uskutečnila průlom do světového popu. Průlom podpořila také velmi povedeným klipem k písničce "Whenever, Wherever", kde se Shakira velmi svůdně prochází uprostřed pouště. Díky tomuto albu velmi výrazně zazářila také v naší republice.

Darkness

22. února 2007 v 18:46 | ????? |  Colorfull and Darkness

Hostel

22. února 2007 v 18:38 | Dominga14 |  Filmy
Horor
USA, 2005, 95 min
Hostel vypráví příběh dvou kamarádů z americké vysoké školy, kteří se v touze po netradičních zážitcích vydají na cestu napříč Evropou - s tím, že pokud jim zůstane místo vzpomínek jen jedno obrovské okno, nebude je to nijak zvlášť mrzet. V průběhu výletu se k nim připojuje Islanďan Oli, jenž oba dobrodruhy přemluví, aby zamířili na místo, které je považováno za opravdové nebe všech amerických turistů - do jisté ubytovny v odlehlém slovenském městě plném zoufalých, ale zároveň překrásných východoevropských dívek. Když se ihned po příjezdu bez problémů seznámí s dvojicí místních krásek, zjistí, že Oli nelhal. Zdánlivě pohodový běh událostí však brzy vystřídá kruté procitnutí. Oba cestovatelé si uvědomí, že se rychle noří do čím dál tím děsivější situace, která je stejně nebezpečná a temná jako nejzvrácenější zákoutí lidské duše.

Colorfull-2

22. února 2007 v 18:31 | ????? |  Colorfull and Darkness

Colorfull-1

21. února 2007 v 18:07 | ????? |  Colorfull and Darkness

Bleskovka10

20. února 2007 v 6:58 | Dominga14
1.copak je to za herečku??
2.tvoje přezdívka
3.co chceš na diplom
4.mejl
(vyhrávají první 3)

Oznámkuj oblečení hvězd-Beyonce

19. února 2007 v 18:47 | Dominga14 |  Známkování mody
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
Do komentářů napiš číslo fotky na který se ti Beyonce nejvíc líbí a proč??